Nhà Ginza Ginza'ya Hoş Geldiniz...


Nhà Ginza Ginza, Türkiye'nin otantik Vietnam ve Güneydoğu Asya mutfağına sahip ilk ve tek restoranıdır.


2019'da açıldığından beri Nhà Ginza Ginza, Türkiye'nin her yerinde gelen müşterilerden ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerden harika yorumlar ve övgüler aldı.


Restoranımız, kısa sürede Bodrum ve Türkiye'deki yemek sahnesine yapılan en büyük katkılardan biri olarak tanındı ve kısa sürede TripAdvisor'da en yüksek puanları ve Facebook'ta 5 yıldız kazandı.


Sahibi ve baş aşçısı, Victoria Zhong, Vietnam ve Hint kökenli bir Asyalı-Amerikalı. Türkiye'ye iş yatırımcısı ve teknoloji uzmanı olarak geldi. Türkçeyi iyi bilmediğinden, kısa sürede yemek yapmanın yerel halkla bağlantı kurmanın ve iletişim kurmanın harika bir yolu olduğunu fark etti. 2019 yılında bir restoran açmaya ve Asya'dan lezzetler sunmaya karar verdi. Bodrum'da başarılı bir açılışın ardından mutfak deneyimini ve Nhà Ginza Ginza adını İstanbul'a taşımaya karar verdi ve burada Vietnam ve Japon mutfağına odaklanan ikinci restoranını açtı.


Menümüz, geleneksel ve otantik Vietnam ve diğer Güneydoğu Asya erişte ve pirinç yemeklerinden ve Japon salatalarından, udon çorbalarından ve suşiden oluşan taze ve harika bir seçkiden oluşmaktadır.


Vietnam yemekleri, baharatlar, taze sebzeler ve aromatik bitkilerin basit ama hassas kombinasyonu nedeniyle dünyanın her yerinde seviliyor. Sizi lezzetimizi denemeye davet ediyoruz.


Afiyet Olsun!

Sahip ve Şef Victoria Zhong